Chladničky od společnosti LG

            Veškeré americké chladničky od společnosti LG mají speciální lineární invertorový kompresor, se zcela unikátní technologií, jak konstrukčně, tak svými vlastnostmi. Oproti běžným kompresorům má LG odlišnou konstrukci a to že pohyb pístu je přímočarý s minimem třecích ploch a výkon je regulován naprosto plynule. Kompresor tedy chladí, jak chladnička potřebuje, což výrazně zvyšuje jeho efektivitu. Výsledkem je maximálně úsporný provoz, efektivní chlazení, tichý chod a vysoká trvanlivost podpořená desetiletou zárukou na kompresor s očekávanou životností až 20 let.
elegantní nábytek 
Kompresor:   Chladničky s tímto lineárním kompresorem vynikají minimální hlučností a to pouhých 37 dB. Pro co nejmenší spotřebu lze vybírat chladničku v energetické třídě A+++.
 
Interiér:         Aby se do chladničky LG daly uskladnit i vyšší hrnce, najdete v řadě modelů šikovnou sklopnou polici, kterou jednoduchým pohybem zasunete či zcela sklopíte a získáte tak více místa například pro hrnec s polévkou. Pro milovníky vína je k dispozici nový široký držák na pět lahví.
 
Mrazák:         Větší je také mrazák. Jeho zásuvky dostaly nové úchyty, díky kterým se Vám budou lépe vysouvat jednotlivé šuplíky a prostřední zásuvka, zvaná Big Box, je dost vysoká, aby se do ní vešla třeba celá kachna nebo husa.
 
Voda:             U amerických chladniček LG s nápojovým automatem lze zvolit i variantu s interním zásobníkem na vodu, který se snadno doplňuje a chladnička díky jemu, nemusí být připojená na vodovodní potrubí, může se tedy umístit kamkoliv a navíc se ušetří za zabudovaný vodní filtr.
 lednice v kuchyni
Šikovné dveře:          Jedná se o tzv. šikovné dveře pod označením Door-in-Door, dveře ve dveřích. Ty slouží k uskladnění nejčastěji používaných věcí bez nutnosti otevírat celé dveře chladničky, což minimalizuje ztráty chlazeného vzduchu. Nyní mají ještě větší kapacitu a nově umístěné tlačítko tak, aby otevírání bylo co nejjednodušší.

Chladničky od společnosti LG
4 (80%)7

© 2019 M4N All Rights Reserved   

Theme Smartpress by Level9themes.